טרנד בטוח

טרנד בטוח הינו אתר המרכז את כל הטרנדים החמים של היום בכל התחומים. כל טרנד מוצג באתר בצורה ברורה וקולעת. תהינו!

המרת קלטות וידאו המרת קלטות וידאו = טרנד בטוח

יש  דברים- לרבות דברים בלתי נשכחים- אשר שימורם לא רק מצדיק אלא מחייב שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לשמר אותם ובכך להבטיח כי הם יהיו, אכן, בלתי נשכחים.

המרת קלטות וידאו לקבצים דיגיטאליים מהווה ערובה לשמירה על הזיכרון החזותי לאורך זמן. היא מאפשרת לראות אותה במחשב, נייח או נייד, ובאמצעים נוספים.

המרת קלטות וידאו תאפשר לכם לצפות פעם אחר פעם בסרטוני הווידאו שבהם מתועדים מסעות, אירועים שונים, תמונות מהווי המשפחה, ראיונות וכל דבר שיש חשיבות לביטוי החזותי שמעשיר ומעצים את האפקט שלו. הקרנות חוזרות ונשנות מאפשרות לכם לשוב אל העבר, להתרפק עליו ולחוות אותו.

סרטוני וידאו בקלטות ישנות עלולים לאבד מאיכותם. הסליל הדק עלול להיתקע במכשיר ולהיקרע. המרת קלטות וידאו לקבצים דיגיטאליים מאפשרת גם לשלוח אותם לאנשים רחוקים באמצעות המחשב והדואר האלקטרוני להעלותם לפייסבוק, ליוטיוב ולפלטפורמות נוספות, המקלות על הגישה אליהם ומאפשרת לכל מי שחשובים ויקרים לכם לצפות בהם שוב ושוב.

כיצד שירות מקצועי מסייע לכם?

  1. איסוף  קלטות הווידאו מביתכם ונביאם, שלמים ומאובטחים, עד למעבדה שלנו.
  2. בדיקת איכותם, וככל שיידרש, נשתמש באמצעים שונים לשחזור, תיקון ולשימור הסלילים.
  3. החלפת הקלטות הישנות מכל סוג שהוא  לקבצים דיגיטאליים (בפורמט DVD או לקבצי AVI / MPEG).

תהליך המרת קלטות וידאו אינו רק המרה טכנית; היא משפרת ומשדרגת את חזות הצילום, מחדדת את הנראות שלו. אנשי מקצוע  משקיעים מאמץ וכל משאב הנדרשים לטיוב ולהשבחת הסרטונים.

ניתן ואף מומלץ לגבות את הסרטונים בקבצי מחשב על כונן חיצוני ובכך להבטיח לעצמכם כי גם אם, חלילה, יאבד המחשב, ייגנב או ייהרס- הסרטונים יהיו שמורים אצלכם.

המרת קלטות וידאו היא טרנד בטוח, המהווה כיום חלופה מועדפת לשימור סרטונים תיעודיים שבהם מתועד מגוון גדול של אירועים. האלבום הדיגיטאלי, עם קול ותנועה, מעבה, מעשיר ומעצים את הרושם של  הצופים בו והוא מאפשר, כאמור, לשוב ולהיזכר בדברים הבלתי נשכחים שאתם או היקרים לכם חוויתם.

אין ספק כי תועלת רבה גלומה בהמרת קלטות וידאו לקבצים דיגיטאליים המאפשרים גיבוי בטוח וגם שליחת הסרטונים בפלטפורמות הדיגיטאליות השונות העומדות כיום לרשות רבים במחשבים ובטלפונים הסלולאריים.

לא אחת סרטונים הם המזכרת החשובה והמרגשת מאירועים שונים. ההשקעה בהמרה משתלמת ומועילה. במקום להסתפק בזיכרונות ובגעגועים אפשר לתעד ובכך לשמר ולהנציח את האירוע הבלתי נשכח. הקדמה הטכנולוגית מאפשר לנצור את העבר באופן טוב, בטוח ואיכותי.

מחפשים המרת קלטות וידאו איכותית, כנסו עכשיו לאתר זיכרון צילומי

Updated: יוני 19, 2016 — 4:10 pm
טרנד בטוח © 2014
נגישות