טרנד בטוח

טרנד בטוח הינו אתר המרכז את כל הטרנדים החמים של היום בכל התחומים. כל טרנד מוצג באתר בצורה ברורה וקולעת. תהינו!

כיצד לבחור מזרון חדש?

בחירת מזרון חדש היא תהליך מורכב

קנייה של מזרון חדש אינה תהליך פשוט כפי שרבים נוטים לחשוב. זאת משום שלמזרון יש תפקיד מרכזי באיכות השינה שלנו, וגם יש לו השפעות בריאותיות רבות, בעיקר בהיבט האורתופדי. כאשר בוחנים את העניין לעומק, מבינים כי אנחנו מבלים זמן נכבד מהיממה שלנו בשינה, ולכן חשוב שהמזרון יהיה נוח. לאלו מביננו שאינם ישנים שעות רבות בלילה, ישנה חשיבות אפילו יותר גבוהה לנוחות של המזרון. לכן, כאשר הולכים לרכוש מזרון חדש, חשוב לדעת כיצד לבחור מזרון חדש?

אילו קריטריונים יש לבחון כשקונים מזרון חדש?

  • דרגת קושי – מזרונים שונים מגיעים בדרגות קושי שונות. ההעדפה לכיוון כזה או אחר מבחינת דרגות קושי היא אינדיבידואלית, וכל אדם יעדיף מזרון אחר. לכן, כאשר מגיעים לחנות מזרונים, חשוב לנסות מזרונים בדרגות קושי שונות, ולהחליט איזה מזרון נוח לכם יותר. חשוב לזכור כי מזרון רך מדי או קשה מדי יכול לגרום לבעיות גב, ולכן חשוב להתחשב בכך.
  • סוג המזרון – ישנם מזרונים מסוגים שונים, כאשר שני הסוגים העיקריים הם מזרון קפיצים או מזרון ספוג. בחירת סוג המזרון היא גם בחירה אינדיבידואלית, ויש אנשים שמאוד לא אוהבים מזרוני קפיצים, ואילו אחרים מעדיפים מזרוני קפיצים. חשוב לדעת שמזרוני קפיצים לא איכותיים לרוב נוטים להישחק מהר כך שנוצרים שקעים במיטה, בעוד מזרוני קפיצים איכותיים לרוב נוטים להישמר לאורך זמן. כמו כן, מזרוני ספוג איכותיים לרוב יודעים "לזכור" את מנח הגוף בזמן שינה כך שהם נוחים יותר לאנשים מסוימים. כיצד לבחור מזרון חדש אם לא יודעים מהי ההעדפה? פשוט מאוד, מנסים את המזרון בחנות, ובוחרים את מה שיותר נוח.

לא מתפשרים על איכות המזרנים

נוחות של מזרון היא עניין אינדיבידואלי, אבל איכות היא עניין מדוד אשר ניתן לכמת, ולכן אסור להתפשר על איכות מזרונים. מזרון איכותי הוא מזרון שיחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר, ואשר ישמור על הצורה שלו למשך שנים רבות. מזרונים לא איכותיים אולי יהיו זולים יותר, אבל הם יישחקו לאחר מספר שנים בודדות ולא יהיו נוחים יותר. אז אם אתם שואלים את עצמכם, כיצד לבחור מזרון חדש? התשובה החד משמעית תהיה: לפי האיכות.

Updated: נובמבר 20, 2016 — 2:29 pm
טרנד בטוח © 2014
נגישות