טרנד בטוח

טרנד בטוח הינו אתר המרכז את כל הטרנדים החמים של היום בכל התחומים. כל טרנד מוצג באתר בצורה ברורה וקולעת. תהינו!

מהם היתרונות של קידום אתרים אורגני בגוגל

מה זה קידום אתרים אורגני?

בכדי להבין מהם היתרונות של קידום אתרים אורגני בגוגל, צריך ראשית להבין מה פירוש המושג "קידום אתרים אורגני". קידום אתרים בגוגל מתחלק לשני סוגים עיקריים: קידום אתרים ממומן, וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן מופיע בראש דף תוצאות החיפוש בגוגל, ומופיעים בו אתרים אשר משלמים סכום כסף נכבד לגוגל בכל חודש, ובעבור כל כניסה לאתר שלהם דרך אותו הקישור. קידום אתרים אורגני, לעומת זאת, מתבסס על טיוב אתר האינטרנט והתאמתו בדיוק למה שהלקוח מחפש. בעזרת קידום אורגני, האתר עולה בתוצאות החיפוש האורגניות – התוצאות הטבעיות שלא מומנו, ובכך יותר לקוחות וגולשים נחשפים לאתר בצורה לא ממומנת.

מהם היתרונות של קידום אתרים אורגני?

  • חינם – בניגוד לקידום אתרים ממומן בגוגל, קידום אתרים אורגני בגוגל הוא חינם. ניתן לקדם את האתר בגוגל על ידי פיתוח האתר וכתיבת חומרי מידע, כתבות, ומאמרים באתר, אשר יעניקו לגולשים את כל המידע שהם מחפשים. כל זה, כמובן, יכול להיות בחינם לגמרי וללא תשלום חודשי לגוגל.
  • תוצאות לטווח ארוך – קידום אורגני טוב הוא קידום אשר משאיר את האתר בראש תוצאות החיפוש לטווח ארוך. ככל שהקידום נעשה בצורה טובה יותר, כך האתר רלוונטי ליותר תוצאות חיפוש, ולכן הוא נמצא בראש תוצאות החיפוש לטווח ארוך יותר.
  • לקוחות מעדיפים תוצאות אורגניות – כמעט כל הגולשים יוצאים להבחין בין תוצאות חיפוש ממומנות לבין תוצאות חיפוש אורגניות, ולרוב הם יבחרו בתוצאות החיפוש האורגניות. אחת התשובות הכי חשובות לשאלה מהם היתרונות של קידום אתרים אורגני בגוגל היא שלקוחות יעדיפו כמעט תמיד תוצאות חיפוש אורגניות על פני תוצאות חיפוש ממומנות.

קידום אתרים אורגני מביא תוצאות טובות יותר

כאשר דנים בשאלה מהם היתרונות של קידום אתרים אורגני בגוגל התשובה היא יחסית פשוטה, קידום אתרים אורגני עולה פחות ומביא יותר לקוחות. במקום לשלם על כל קליק על קישור ממומן, ובמקום שהקישור יראה חשוד ללקוחות, אפשר לעשות קידום אורגני איכותי אשר יעלה את האתר שלכם בתוצאות החיפוש, בעלות נמוכה יותר, ולטווח ארוך יותר.

Updated: נובמבר 20, 2016 — 2:35 pm
טרנד בטוח © 2014
נגישות