טרנד בטוח

טרנד בטוח הינו אתר המרכז את כל הטרנדים החמים של היום בכל התחומים. כל טרנד מוצג באתר בצורה ברורה וקולעת. תהינו!

מהם השירותים אותם מעניק אמבולנס פרטי

מה זה אמבולנס פרטי?

אנשים רבים לא יודעים מה זה אמבולנס פרטי, ולכן הם גם לא יודעים מהם השירותים אותם מעניק אמבולנס פרטי. אמבולנס פרטי הוא אמבולנס לכל דבר, אשר ייעודו שונה מעט מייעודם של האמבולנסים הציבוריים – אמבולנסים של מד"א. האמבולנסים של מד"א הם מערך האמבולנסים הראשי במדינת ישראל ותפקידם הוא להעביר חולים ופצועים במקרים דחופים לבתי החולים בארץ. ייעודם של אמבולנסים פרטיים הוא שונה, והם נועדו ברוב המקרים להעביר חולים או נפטרים כאשר מועד ההעברה מתוכנן וידוע מראש.

שירותים המוענקים על ידי אמבולנס פרטי

כעת נדון בשאלה מהם השירותים אותם מעניק אמבולנס פרטי.

  • העברת חולים – ניתן לשכור אמבולנס פרטי על מנת להעביר חולים, בעיקר חולים סיעודיים או קשישים, מבית החולים למוסד סיעודי, או למוסד שיקומי, או להיפך. במקרים אלו, צוות האמבולנס הפרטי מסייע לחולים לעבור את הדרך אל בית החולים או מבית החולים בבטחה, והצוות יכול להעניק טיפול רפואי לחולה במידת הצורך. שירות זה נפוץ בעיקר בקרב חולים סיעודיים או שיקומיים מאחר והם לרוב לא מסוגלים לשבת לאחר הניתוח או לאחר הטיפול, ויש צורך להשכיבם ולהשגיח עליהם מבחינה רפואית בכדי לוודא שלא חלה הידרדרות במצבם במהלך הנסיעה.
  • העברת נפטרים – העברת נפטרים לקבורה לרוב לא נעשית על ידי חברת קדישא ויש צורך בהזמנת אמבולנס על מנת להעביר את הנפטר לקבורה. בעיקרון ניתן להזמין אמבולנס של מד"א לצורך כך, אבל ברוב המקרים יש מחסור באמבולנסים מאחר והתעדוף של מד"א נוטה לכיוון פצועים וחולים ולא לכיוון נפטרים. לכן, ברוב המקרים יש צורך בהזמנת אמבולנס פרטי על מנת להעביר את הנפטר לקבורה הולמת.

אמבולנס פרטי נותן נוחות ושירות ללא פשרות

בעוד ישנם מקרים בהם יש צורך בטיפול ופינוי דחופים ואין מניעה אלא להתקשר לאמבולנס של מד"א, ישנם מצבים בהם עדיף לשכור אמבולנס פרטי. לאחר שמבינים מהם השירותים אותם מעניק אמבולנס פרטי, ניתן להבין שאמבולנס פרטי מעניק יחס אישי יותר ומותאם אישית, כך שניתן להשתמש בשירותיו בכל עת לפי הזמנה, ללא צורך לחכות לאמבולנס של מד"א שיתפנה מעיסוקיו הקודמים.

Updated: נובמבר 20, 2016 — 2:32 pm
טרנד בטוח © 2014
נגישות