טרנד בטוח

טרנד בטוח הינו אתר המרכז את כל הטרנדים החמים של היום בכל התחומים. כל טרנד מוצג באתר בצורה ברורה וקולעת. תהינו!

רול אפ – הטרנד החדש

שיווק ופרסום הם חלק בלתי נפרד מכל עסק, חברה או ארגון. בלי שיווק מוצלח המבוסס על תכנית מסודרת הכוללת מחקר שוק, הכרת המתחרים וניצול המשאבים העסקיים, העסק יתקשה לצמוח, להתפתח ולהביא לרווחים אליהם אנו מכוונים. אחד מפתרונות הפרסום והשיווק המדוברים בשנה האחרונה נקרא ״רול אפ״, פתרון המשמש עסקים רבים לפרסום מגוון רחב של שירותים ומוצרים, מבצעים, רעיונות ועוד.

אז מה זה בכלל ה״רול אפ״ הזה?

אם מתייחסים להגדרה היותר פשוטה של ה-״רול אפ״, למעשה מדובר בסוג של מתקן תצוגה נייד אותו ניתן להעביר ממקום למקום. בשנים האחרונות, תודות לטכנולוגיות דפוס וייצור משוכללות, ניתן לייצר ״רול אפים״ ברזולוציה גבוהה ולמתג אותם בצורה מובהקת על פי הרעיון הכללי של המוצר או השירות.

ה״רול אפ״ של שנות ה-2000

ברוב המקרים ה״רול אפ״ יהיה עשוי ממתכת קלה מאוד כמו אלומיניום למשל, כך שניתן בקלות להעביר אותו ממקום למקום. אם למשל אתם עוברים בין תערוכות, כנסים או מיצגים, בכל פעם ניתן לשלוף את ה״רול אפ״ לפי הצרכים שלנו, שכן הוא לא רק קל מאוד, אלא גם מתקפל. ה״רול אפים״ של היום שוקלים פחות מחצי קילוגרם. אפשר לבחור את הצורה של ה״רול אפ״ לפי הצרכים שלנו ולפי המיקום בו הוא ימוקם. השלט עצמו מתחבר למאין תיק נשיאה, מה שכאמור הופך אותו לנייד וגמיש.

איפה אפשר למקמו?

ובכן, את ה״רול אפ״ ניתן למקם כמעט בכל מקום שתורם לנו מבחינה עסקית. זה יכול להיות מחוץ לחנות ברחוב או בקניון, בפסטיבלים, תערוכות, מיצגים, כנסים, אירועים עסקיים, השקות ועוד.

רוצים לעצב לעצמכם ״רול אפ״? – חשוב לדעת!

  1. בחרו בחברה המתמחה בייצור ״רול אפים״
  2. ודאו שהפרסום תואם את המטרות שלכם
  3. ודאו שאין יותר מדי מלל על גבי ה״רול אפ״ עצמו
  4. ודאו שהוא מיוצר מחומרים איכותיים ועמידים בכל מזג אוויר
  5. ודאו שיש לו ציפוי

בנוסף, מאוד חשוב להשקיע בתהליך העיצוב של השלט שכן לצבעים, למלל עצמו ולשאר התוספות שיופיעו יש השפעה רבה על המיתוג של החברה או המוצר שלכם, על הקשר שיווצר בין השירות לבין הלקוח הרי מדובר באלמנט ויזואלי לכל דבר ולכן חשוב לבחור בגוונים בולטים, טקסט מושך ולהימנע מאותיות קטנות למשל. המטרה של ה״רול אפ״ היא לעורר תשומת לב אצל כל מי שנתקל בו מצד אחד, אך מצד שני להשאיר גם סוג של מסר סמוי שיגרום לו להביע עניין בשירות או במוצר ולפנות לאדם שעומד בסמוך ל״רול אפ״.

להזמנת רול אפ מקצועי כנסו לאתר "ברוך שטרן"  https://steb.co.il/

Updated: ספטמבר 18, 2017 — 5:35 am
טרנד בטוח © 2014
נגישות